Uszkodzony laptop? Skontaktuj się z nami! 18 888 92 35 ZLEĆ NAPRAWĘ

Wakacje w pełni dlatego marka naprawa-laptopow.com ma dla Was idealną propozycję na wakacyjną rekreację: pobyt w Chochołowskich Termach u podnóża Tatr. Co trzeba zrobić, aby zdobyć wejściówki do tego wyjątkowego miejsca?

coverphoto-18874-34383

czwartek, 16.06.2016, godz. 11:02

Opublikowane przez: Dzień w serwisie I1.COM.PL w kategorii Nowe technologie, Oprogramowanie

Jeszcze zostało nam troszkę czasu do 29 lipca, do momentu kiedy mija możliwość darmowej aktualizacji systemów z rodziny Windows 7, oraz Windows 8, 8.1 do najnowszej wersji okienek.

To pytanie zadaje sobie nie jeden właściciel firmy „Czy Ja muszę wymieniać i aktualizować oprogramowania przecież mój doso’wy program idealnie działa na moim windowsie xp! „ Postaram się przybliżyć aspekt aktualizacji ewentualnej migracji oprogramowania, oraz rozgraniczyć to w plusach i minusach dla wszystkich którym te myśli zaprzątają głowę… Tak jak we wstępie wstępie „przecież u mnie działa na windowsie xp”, ale może nie każdy wie i nie każdy dopuszcza do świadomości myśl że przecież windows xp już jest nie wspierany nie jest aktualizowany, a producenci oprogramowania nie piszą już na tą platformę oprogramowania biznesowego i co bardziej istotne oprogramowania chroniącego nasze dane na myśli mam tu programy antywirusowe.

piątek, 03.06.2016, godz. 11:23

Opublikowane przez: Mariusz Święch w kategorii Porady technika

W dobie cyfryzacji i wszechogarniającej elektroniki nie wyobrażamy sobie życia bez smartfona, tableta czy laptopa. Producenci prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach które niekoniecznie dobrze wpływają na jakość sprzętu. Coraz więcej naszych klientów jednogłośnie stwierdza że zakupiony przez nich sprzęt okazał się „jednorazowy”. Od dawna też panuje przekonanie że sprzęt elektroniczny produkuje się z zaplanowanym czasem awarii. Czasy gdy urządzenia działały bezawaryjnie 20 lat już dawno minęły. Jako serwisanci uważamy że trudno się z tym nie zgodzić. Biorąc pod uwagę sprzęt komputerowy, trudno obecnie znaleźć 4 letniego laptopa który ciągle działa i nie miał wykonywanej żadnej naprawy.

logo blog

wtorek, 12.01.2016, godz. 08:21

Opublikowane przez: Mariusz Święch w kategorii Porady technika

Bardzo często nasi klienci pytają nas co sądzimy o komputerach poleasingowych. Czy warto kupić taki sprzęt? Czy może jednak wybrać nowy komputer? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie, ukazując wady i zalety omawianego sprzętu.  

dell zestaw2

Szanowny przedsiębiorco! Oddajemy w twoje ręce krótki, ale bardzo treściwy poradnik, który pomoże Ci zaoszczędzić cenny czas i fundusze w przypadku rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej. Nie będziemy przedstawiać oferty i kusić „niskimi” cenami. Poznaj nasze doświadczenie, wiedzę oraz zaangażowanie i Sam podejmij decyzję, czy kiedyś nas odwiedzisz.

rozwiązania it dla firm

piątek, 11.12.2015, godz. 12:31

Opublikowane przez: Mariusz Święch w kategorii Serwis laptopów, Studium przypadków

Niejednokrotnie do naszego serwisu trafiają laptopy, komputery z usterką: „nie włącza się”, „nie wyświetla na ekranie”. Pierwsza myśl jaka wtedy przychodzi do głowy – sugeruje problem z kartą graficzną. Otóż przyczyn tej usterki może być wiele, począwszy od uszkodzenia pamięci RAM, na przegrzanej karcie graficznej skończywszy. Dzisiaj opiszę problem który również jest przyczyną wymienionych wyżej usterek – mianowicie uszkodzonego programu BIOS.  

20151204_081255

piątek, 27.11.2015, godz. 13:07

Opublikowane przez: Paweł Woźniak w kategorii Konkursy

Witaj! Zapraszamy Cię do udziału w zabawie w której można wygrać dwa 10” tablety Lenovo. Zapoznaj się z zasadami gry i pozostaw swój adres mailowy.

konkurs

piątek, 27.11.2015, godz. 09:18

Opublikowane przez: Mariusz Święch w kategorii Serwis laptopów, Studium przypadków

Kilka dni temu do naszego serwisu zgłosił się klient z uszkodzoną płytą główną . Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że płyta ta pracowała w telewizorze Samsung!

wymiana BGA

piątek, 20.11.2015, godz. 15:00

Opublikowane przez: Maciej Kurek w kategorii Bezpieczeństwo danych, Porady technika, Studium przypadków

W obecnych czasach posiadanie dobrego i aktualnego programu antywirusowego to kwestia bezdyskusyjna. Następstwa braku takiego programu poznał jeden z naszych klientów który otworzył załącznik maila w którym znajdował się wyjątkowo złośliwy wirus.

wirusy komputerowe
Zleć naprawę on-line! Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!

Mariusz Święch
Specjalista ds. serwisu
516 956 960