Uszkodzony laptop? Skontaktuj się z nami!

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa naprawa?

Każdy sprzęt staramy się naprawić w jak najkrótszym czasie - średnio trwa to 2-3 dni robocze. Okres ten naturalnie ulega wydłużeniu wtedy gdy oczekujemy na części zamienne, ale większość napraw staramy się wykonać w ciągu 24 godzin.

Czy oddając komputer do naprawy można stracić wszystkie dane?

Oddając sprzęt do serwisu zalecamy utworzenie kopii bezpieczeństwa swoich danych. Jeśli naprawa nie wymaga ingerencji w system operacyjny lub dysk twardy, nie ma obawy o utratę ważnych plików. Jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie zabezpieczyć dane na wypadek instalacji systemu. Wystarczy poinformować nas o tym w uwagach zgłoszenia serwisowego

Jakich marek sprzęt naprawiamy?

Naprawiamy sprzęt większości producentów notebooków : DELL, HP, LENOVO, SONY, ACER, Fujitsu Siemens, Toshiba itd.

Czy dajemy gwarancję ?

Na wszystkie naprawy przeprowadzane w naszym serwisie udzielamy gwarancji, której okres wynosi od 3 do 12 miesięcy. Naprawy gwarancyjne zawsze wykonujemy w pierwszej kolejności.

Jak dostarczyć sprzęt do naszego serwisu?

Sprzęt możesz dostarczyć na kilka sposobów:

  • osobiście do naszej siedziby,
  • kurierem – możesz skorzystać z naszego lub wysłać własnym,
  • do jednego z naszych punktów partnerski.

Nasz adres to:

Jak bezpiecznie spakować sprzęt do wysyłki?

Aby wasz laptop trafił do nas bez uszkodzeń, zalecamy jego staranne przygotowanie do wysyłki. Najlepiej spakować go do oryginalnego pudełka posiadającego wytłoczki styropianowe lub gąbkowe. Następnie ofoliować wszystko folią stretch i nakleić ostrzeżenie „Uwaga szkło!”. Jeśli nie posiadasz oryginalnego opakowanie to odpowiednie pudełko możesz kupić na poczcie i owinąć folią bąbelkową.

Co należy wysłać do serwisu?

Obowiązkowo potrzebujemy oprócz uszkodzonego sprzętu baterię i zasilacz, co znacznie przyśpieszy cały proces naprawy. Nie należy wysyłać żadnych akcesoriów np., torby, PenDrive, płyt CD, DVD itd.

Czy dajemy sprzęt zastępczy na czas naprawy ?

Istnieje możliwość wypożyczenia laptopa zastępczego na czas naprawy. Koszt to 80 zł za 24h. Laptopy zastępcze są przygotowane do pracy i mają zainstalowane niezbędne oprogramowanie użytkowe.

Co jeśli nie uda nam się naprawić laptopa ?

Czasami zdarzy się, że sprzętu nie uda się naprawić. W takiej sytuacji możemy przyjąć w rozliczeniu laptopa klienta na poczet nowego lub poleasingowego.

Czy wystawiamy VAT lub paragon ?

Na wszystkie przeprowadzone naprawy nasz serwis wystawia paragon lub fakturę VAT. Jesteśmy firmą działającą w pełni legalnie. Paragon lub faktura VAT jest jednocześnie dowodem wymaganym do uznania gwarancji.

Zdecydowany, aby uzdrowić swój sprzęt? Tylko trzy kroki dzielą Cię od sprawnego laptopa! NAPRAW LAPTOPA
Darmowa diagnoza
Naprawa w 24h
Szybki odbiór
lub dowóz
Gwarancja 12 miesięcy