Uszkodzony laptop? Skontaktuj się z nami!

Serwis

Naprawa-laptopow?

Naprawa-laptopow.com to marka należąca do działającej w branży IT od ponad dekady. Diagnozujemy i naprawiamy sprzęt.

Kim jesteśmy?

Dla Ciebie ważne jest to, że jesteśmy osobami z wieloletnim doświadczeniem i dzięki temu naprawimy twój sprzęt. Ale prywatnie kochamy to co robimy. Chętnie dzielimy się naszą pasją prowadząc bloga czy Facebook'a. Aktywnie śledzimy co słychać w świecie technologicznych nowinek, a dodatkowo... jesteśmy spoko gośćmi ;)

Co robimy?

Naprawiamy note- i net- booki, tablety, komputery i monitory. Od prostych zmian w oprogramowaniu, przez wymianę elementów, aż po zaawansowanie naprawy poszczególnych podzespołów. Znamy doskonale wszytkie marki: Acer, Asus, HP, Samsung, Dell, Sony, Toshiba, Lenovo, LG, Fujitsu-Siemens, MSI, IBM i inne. I nigdy nie uniesiemy brwi w zaskoczeniu , widząc twojego laptopa.

Jak robimy ?

Szybko i profesjonalnie. Naprawdę - da się tak! A dlaczego? Po pierwsze mamy wieloletnie doświadczenie, po drugie to co robimy to nasza pasja, a po trzecie - mamy czym robić! Nie wysyłamy waszych laptopów do podserwisów. To oni wysyłają je do nas. Przykładowo, jako jedni z nielicznych mamy sprzęt do naprawy i wymiany układów BGA.

Ale dlaczego my?

Prosta sprawa - jesteśmy najlepsi. Diagnozujemy usterki za darmo, dajemy nawet rok gwarancji, oferujemy laptop zastępczy.

A przede wszystkim - naprawimy twój sprzęt.
Darmowa diagnoza
Naprawa w 24h
Szybki odbiór
lub dowóz
Gwarancja 12 miesięcy